pénz7

p7​​​​​​​​​​​​​​

2024. március 4-én kezdetét vette a 10. Pénzügyi és Vállalkozói Témahét, a PÉNZ7. Országszerte több ezer iskolában zajlottak rendhagyó, szakértő önkéntesekkel is támogatott tanórák. Ebben a tanévben pénzügyi témakörben a „Pénzügyi életleckék”, vállalkozói témakörben a „Gondolkozz és vállalkozz!” téma volt a fókuszban.

Iskolánk hagyományosan évek óta részese ennek a kezdeményezésnek. Az alsós és felsős tanulók számára az idei PÉNZ7 ajánlatai szerint pénzügyi foglalkozásokat szerveztünk. Ebben az évben Mike Rolandot, a pécsi OTP Rákóczi úti fiókjának főigazgatóját köszönthettük körünkben. Szakértőnk több osztálynak tartott izgalmas, egyben gyakorlatias előadást a pénzügy különleges világáról.

A szakértői látogatáson és a projektekben megvalósuló foglalkozásokon a 3-4. és a 6. évfolyam diákjain kívül az 5.a és a 8.c osztályok tanulói vettek részt.

2024-03-10

Pénz7 2024.03.04-08.