Környezetünk egészségünk...

Környezetünk- egészségünk- közös jövőnk vetélkedő 2024

Az idei tanévben hetedik alkalommal rendezzük meg a Környezetünk- egészségünk- közös jövőnk című vetélkedőt.

Köszönjük a csapatok regisztrációját! Nagy öröm számunkra, hogy sokan jelentkeztetek.

Az óvodások és az 1 -2. osztályosok részére az I. fordulóban, négyfős csapatokban a Tiszta víz és alapvető köztisztaság fenntarthatósági célt népszerűsítő pályázatot hirdetünk. A csapatok szabadon választott technikával, tetszőleges méretben dolgozhatnak. (Alkothattok legóból, dobozokól, építőkockából vagy egyéb anyagokból a témához kapcsolódóan! Készíthettek plakátot, jelvényt, társasjátékot is.)

Az elkészült alkotásokról készült fotókat 2024. március 12-ig tudjátok feltölteni.

Kérjük, a csapatnevet és a csapattagok nevét ne felejtsétek megjelölni!

Feltöltés

A 3-4. évfolyamosok négyfős csapatai az 1. fordulóban az alábbi online játékban vehetnek részt.

A feladat az alábbi gombbal is elérhető:

3-4. évfolyam feladata

Az 1. fordulót 2024. március 12-ig tudjátok megoldani.

A II. fordulóban egy ökojátékot rendezünk a PTE Botanikus Kertben 2024. április 25-én intézményenként és korcsoportonként a legeredményesebb csapatoknak.

Erről a fordulóról később küldünk tájékoztatást. Fontos, hogy figyeljétek a PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 1. Számú Általános Iskola honlapján a Környezetünk- egészségünk- közös jövőnk vetélkedő legfrissebb híreit!

Az eredményeket és a II. fordulóra meghívott csapatok nevét is itt fogjátok látni 2024. március 22-től.

IZGALMAS JÁTÉKOT, KREATÍV ALKOTÁST KÍVÁNUNK!

A szervezők: Józsa Tímea, Richter Gabriella

Pécs, 2024. 02. 12.